Recenzje

Brytyjsko-amerykański serial jest przebojem

Coraz więcej osób chętnie ogląda ten serial i czerpie z niego wiedzę. Nakręcony jest profesjonalnie, frapująco, stąd też wynika jego popularność. Pierwsza seria stała się znana, dlatego nakręcono drugą serię, której premiera odbyła się w grudniu 2017 roku. Serial nagrodzono dwoma Złotymi Globami za najlepszy serial dramatyczny oraz dla najlepszej aktorki dramatycznej, czyli Claire Foy. Nagrodzono go także Emmy za lata 2016/2017. Trzecią serię zaczęto prezentować w listopadzie 2019 roku.

O kim ten serial

Serial mówi o rodzinie królewskiej z Elżbietą II i księciem Filipem na czele. Serii ma być sześć. Jest to najdroższy serial w telewizji angielskiej, ale rozmach opłaca się, popularność jest duża. Serial rozpoczyna się w 1947 roku, od losów Elżbiety II. Jest to malowniczy serial, który warto obejrzeć i przyjrzeć się bliżej losom dynastii Windsorów. Losy WIndsorów osadzone są w historii, nie brakuje romansów, zawirowań i problemów. Widzowie kochają takie historie i stąd wynika popularność tej niesamowitej produkcji.

Serial dla każdego

Serial ten jest dla każdego, pokazuje losy osób niezwykłych, ale przeżywających takie same namiętności jak śmiertelnicy. Niejedna osoba ma zamiar poświęcić czas na oglądanie tego niesamowitego serialu, pełnego zawiłości, zawirowań, miłości i nienawiści. Postaci są z krwi i kości, znane i lubiane lub nie. Serial już dzisiaj bije rekordy oglądalności oraz popularności. I nie ma czemu się dziwić. The Crown to hit godny obejrzenia.