VIDEO

Porywająca historia dilera narkotyków, którą możemy znać z książki o tym samym tytule, pojawia się teraz na ekranach naszych komputerów, laptopów i telefonów. Wszystkie osiem odcinków serialu, możemy znaleźć online, dowiedz się gdzie.

O czym opowiada serial „Ślepnąc od świateł”.

Jest to opowieść o Kubie, który zajmuje się sprzedawaniem narkotyków, wielu osobom, z różnych środowisk. Akcja dzieje się w Warszawie, która według recenzentów, jest przedstawiona fantastycznie i jest swego rodzaju osobnym bohaterem całej historii. Życie Kuby zmienia się, gdy ten poznaje gangstera starszej daty, który niedawno wyszedł z więzienia. O reszcie historii dowiecie się po obejrzeniu wszystkich ośmiu odcinków. Według widzów i internautów, których opinie o tym serialu są naprawdę bardzo pozytywne, również muzyka użyta przy tworzeniu tego dzieła, jest doskonale dobrana i pomaga uzyskać klimat i charakter, który występuje w „ślepnąc od świateł”. Jest to serial z gatunku thriller, więc może nie być on przeznaczony dla wszystkich, lecz jeżeli jest to tematyka, która Cię interesuje, definitywnie powinieneś dać mu szansę. Nie jest to jeden z tych seriali, które są łatwe w odbiorze i szybkie do przebrnięcia i zapomnienia. „Ślepnąc od świateł”, zmusi nas do myślenia oraz refleksji. Jeżeli więc masz ochotę na zażycie odrobiny poważniejszego kina, „Ślepnąc od świateł”, będzie dla Ciebie odpowiednim wyborem.

„ Ślepnąc od świateł” odcinki już w Internecie. Gdzie oglądać?

Wszystkie osiem odcinków pierwszego sezonu, znajdziemy na różnych platformach internetowych, które dają użytkownikom dostęp, do bazy swoich filmów i seriali. Platformy takie jak IPLA, należą do legalnej telewizji internetowej, dzięki której możemy wspierać naszych ulubionych twórców oraz ich dzieła kinematograficzne. Oglądanie online jest niezwykle proste, szybkie i intuicyjne. W zaledwie kilka minut możemy otrzymać dostęp do naszych ulubionych pozycji kinowych do wglądu w naszym domu, również „Ślepnąc od świateł” odcinki. Nie musimy więc wychodzić z domu, przy żadnym etapie pozyskiwania dostępu do wybranych filmów i seriali. Sami wybieramy godziny rozpoczęcia oraz zakończenia seansu. Możemy zatrzymywać odtwarzanie w każdym momencie nam wygodnym i potrzebnym. Dzięki temu nie ominą nas żadne momenty w przerwie na toaletę. W deszczowe czy też zimowe dni nie musimy się ruszać z domu do kina. Wszystko, co zaproponować nam może ta tradycyjna forma oglądania, może dać nam też Internet.

Zalety wynikające z oglądania w Internecie, z legalnych źródeł.

Kiedy zdecydujemy się na formę oglądania online, ważne jest, abyśmy upewnili się, że oglądamy z legalnych źródeł. Dzięki temu możemy być pewni, że nasz sprzęt oraz my jesteśmy bezpieczni. Legalna telewizja internetowa chroni nas przed oszustwami, wyzyskami oraz wirusami, które mogą pojawić się na niesprawdzonych stronach. Nie dość, że jesteśmy chronieni, to również dostajemy wiele zalet wynikających z wybrania platform legalnych. Dostajemy nieograniczony dostęp do wszystkich filmów i seriali, jakie posiadają w swojej bazie, również do „Ślepnąc od świateł”. Dzięki temu mamy możliwość, cieszyć się z oglądania naszych ulubionych pozycji, bez ograniczeń. Często platformy mają również opcję zatrzymywania i powracania do momentu, w którym skończyliśmy oglądać. Oszczędza nam to dużo czasu oraz sprawia, że seanse są jeszcze bardziej praktyczne.